نوع خبر 
 
 
امیرحسین اسفندیار دانشجوی دانشکده سما واحد آیت اله آملی کاپیتان تیم ملی والیبال نوجوانان کشور
 دانشجوی سما واحد آیت اله آملی عنوان ارزشمندترین بازیکن در پانزدهمین دوره مسابقات والیبال نوجوانان جهان 2017 بحرین را به خود اختصاص داد.

امیرحسین اسفندیار دانشجوی دانشکده سما واحد آیت اله آملی کاپیتان تیم ملی والیبال نوجوانان کشور در پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان با درخشش خوب توانست جایزه بهترین بازیکن را دریافت کرده و به همراه هم تیمی هایش افتخار کسب مقام نخست این دوره از مسابقات را بدست آورد.

 

امیرحسین اسفندیار بعد از قهرمانی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در رقابت های جهانی بحرین گفت: مردم ایران قهرمانان واقعی هستند و من هم مقام قهرمانی جهان را تقدیم آنان می کنم. احساس خیلی خوبی دارم چون بعد از 10 سال دوباره ایران قهرمان جهان در رده سنی نوجوانان شده است. از اینکه ایران را روی سکو نخست جهان می بینم خیلی خوشحال هستم به ویژه اینکه با کسب مقام قهرمانی جواب زحمات کادر فنی و فدراسیون والیبال را دادیم.

وی درباره انتخابش به عنوان ارزشمندترین بازیکن رقابت های قهرمانی جهان گفت: از کسب این عنوان خیلی خوشحالم زیرا توانستم بازیکن تاثیرگذاری در تیم ایران باشم. اما این نقش من در قهرمانی تیم همانند دیگر بازیکنان است و همه با هم قهرمان شدیم.
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی  دانشکده سما 

پنجشنبه 6 مهر 1396  15:31

آخرين تاريخ بازديد : جمعه 4 اسفند 1396  14:11:8
تعداد بازديد از اين خبر : 1581
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر