نوع خبر 
 
 
مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده سما واحد آیت ا...آملی
  مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده سما واحد آیت ا...آملی برگزار شد.

    مراسم تودیع دکترعلیرضا امانی سرپرست سابق و معارفه جناب آقای حسن شاهنوری سرپرست ریاست جدید دانشکده سما صبح امروز با حضور دکترغریب معاونت عمرانی، نماینده ریاست محترم واحد،آقای کریمی معاونت اداری مالی و اعضای شورای اداری دانشکده سما برگزار گردید.

     در جلسه دکترغریب نماینده ریاست محترم واحد بعنوان اولین سخنران جلسه ایام سوگواری سالار شهیدان را تسلیت گفته و سپس از خدمات صادقانه و ارزشمند دکتر امانی در دوران تصدی معاونت دانشکده سما تقدیر و تشکر نموده و اظهارامیدواری کردکه در دیگر عرصه های علمی وآموزشی بتواند موفق باشد.

   در ادامه دکتر امانی با بیان گزارشی از عملکرد مدیریتی خود در دوره تصدی مسئولیت معاونت واحد از ریاست محترم واحد و همه همکاران اظهارتشکرکرد و پیشرفت و موفقیت برای  مجموعه علمی و آموزشی را خواستار شد.

   سپس آقای حسن شاهنوری سرپرست جدید حوزه ریاست دانشکده سما واحدآیت ا...آملی که از چهره شاخص و باتجربه اجرایی و مدیریتی درسطح شهرستان آمل می باشند باتشکر ازحُسن نظر و اعتماد ریاست محترم واحد و همچنین معاونین محترم واحد نسبت به تنفیذ مسئولیت به ایشان، قدردانی نموده و از زحمات مسئولین و رواسای پیشین دانشکده سما و همچنین دکتر امانی،که در راه موفقیت سماگام برداشتند تقدیر و تشکر نموده، و ابراز امیدواری کردندکه بتواند با استفاده از پتانسیل های موجود و نیروی انسانی به همراه دستاوردهای گذشته بتواند جهت ارتقای این مجموعه و برون رفت از وضع موجودگام بردارند. و در جهت تحقق این امر تلاش و مساعدت همه جانبه را خواستار شد. این مراسم با قرائت حکم واهدای هدیه بعنوان تقدیر از زحمات دکتر امانی ریاست سابق دانشکده سما به پایان رسید.
روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی دانشکده سما واحد آیت ا...آملی 

چهارشنبه 19 مهر 1396  13:30

آخرين تاريخ بازديد : شنبه 31 شهريور 1397  22:22:1
تعداد بازديد از اين خبر : 1695
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر